Hotel Raffaello Modena
Strada Per Cognento 5
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Hotel Raffaello Modena is a luxurious 4-star hotel ideally situated in a peaceful area, close the city centre. Our hotel is the ideal choice combining comfort and style.

Located only 39 km from Bologna's Marconi airport, and just 2 km from the A1 Motorway, the Hotel Raffaello is a perfect base for discovering the artistic treasures, world famous cars and the local cuisine.

All the elegant cosy rooms are equipped with every necessary en suite comfort. Professional and discrete staff of the hotel is always ready to serve you.

With its elegant environment and high-quality service your stay in Hotel Raffaello Modena will be transformed into an unforgettable holiday!

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel Raffaello Modena je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Bologna, Italy (BLQ-Guglielmo Marconi) - 20.99 mi
  • Parma, Italy (PMF) - 31.93 mi
  • Verona, Italy (VRN-Valerio Catullo) - 52.93 mi
  • Lucca, Italy (LCV) - 58.17 mi
  • Florence, Italy (FLR-Peretola) - 59.60 mi
  • Brescia, Italy (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 61.23 mi
  Muzea
  • Museums Palace - 1.61 mi
  • MAMbo Museo d Arte Moderna di Bologna - 17.75 mi
  • Museo della Repubblica - 21.83 mi